Press "Enter" to skip to content

Привласнення владних повноважень в присутності патрульних, які не реагують на звернення…

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Привласнення владних повноважень в присутності патрульних, які не реагують на звернення

Відео: https://youtu.be/KqnsGOqBQHg

Якийсь незрозумілий мужик приїхав на місце #ДТП з потерпілими, припаркував автомобіль без переднього д.н.з. ( #Mitsubishi #IPR0713) посеред дороги, поздоровкався з копами, все пофоткав, одягнув світловідбиваючий жилет із рекламними надписами, взяв поліцейський сигнальний диск («карамельку») та почав регулювати дорожній рух.
Всі, хто не дотримується наказів його жестів отримують порцію «відбірних словєчок» прокуреним голоском в свою адресу, а деяким, як водію цього #BMW, він ще й б‘є по автомобілю. Хто ця людина, чому його авто стоїть з порушенням ПДР і чому він виконує функції поліції жінка-поліцейська пояснити не змогла.
Після довгих вмовлянь патрульні таки вирішують прийняти заяву на дивакуватого чоловіка, однак в цей же час він продовжує надавати свою дивну допомогу, тобто правопорушення ніхто із справжніх поліцейських не збирається усувати.

До речі, раніше цей чолов‘яга вже був «героєм» наших публікацій, тоді його ніхто не покарав, бо він «свій», а точніше — колись був «своїм», а зараз просто дружаня ( https://youtu.be/-fk6p31NBhM ).
Зараз на його злочинні дії складена заява. Пізніше, буде складена ще одна на бездіяльність правоохоронців. Цікаво, хто б відповідав, якби в результаті його незграбних рухів руками трапилася ще одна аварія? А ще більш цікаво, чим закінчиться наступний раз.

P.S: Будь-яка громадська організація має діяти в межах чинного законодавства, а не порушувати його.
Источник