Press "Enter" to skip to content

Частина2. «Чи приведе дзеркальна лихоманка бізнесмена за грати?»…

  • 9
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Частина2. «Чи приведе дзеркальна лихоманка бізнесмена за грати?»

Єпопея з автомобільними дзеркалами набирає обертів: Бобіки, з нашого нещодавнього сюжету, реально здали того спеціального чувачка, який скуповував вкрадені автомобільні дзеркала та інші коштовні автомобільні запчастини. Ним виявився такий собі пан Скрипник Олександр Сергійович, 1983 року народження. Пан Олександр настільки відчував свою безкарність, що просто продавав крадені речі через #OLX і вказував власний мобільний номер телефону(+380674671864)
Потерпілі (з першого сюжету) знайшли об‘яву Олександра і домовилися про зустріч в провулку Електриків 9а, де за легендою продавець мав СТО.
Там його і затримали правоохоронці Солом‘янського УП. Під час затримання та проведення слідчих дій Олександр постійно прямо і опосередковано натякав на вирішення даного питання за певну суму грошей. Коли йому було відмовлено, на місце приїхав його адвокат, який порадив своєму клієнту викликати швидку допомогу та у кращих традиціях втікти у лікарню. Нічого страшного, адже найцікавіше було в авто.
Під обшуку автомобіля #BMW ( #AB2828CO) #X5, на якому пересувався злочинець, було знайдено та вилучено 130 дзеркал, тобто 65 комплектів, більше ніж 30 елементів бамперів (заглушки, накладки, гачки і тд, майже всі від різних моделей BMW), а також 4000 $. Сам автомобіль було переміщено на штрафмайданчик, Олександру слідчи вручили повістку під підпис, незабаром «бізнесмену» буде оголошено підозру, а на вилучені речі накладено арешт. Таким чином, на одного «дзеркального барона» стало менше.
Якщо Ви стали жертвою аналогічного злочину, будь ласка, звертайтеся в поліцію, можливо саме ваші дзеркала лежали в багажнику Олександра.

Частина1: http://kyivoperativ.info/other/bobiki-na-oxoti-za-dzerkalami/


Источник