Press "Enter" to skip to content

«Доброго ранку, шановний))…

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

«Доброго ранку, шановний))
Думаю, пам‘ятаєш мене? Це Саша з Поліція охорони (ДСО). Ми десь місяці два-три назад пересікалися на грабунку, де ми сумісно з твоєю КО-бандою взяли бандоса. Потім ще довго сперечалися про наші «видатні» закони і їх виконання. Так от, стався у мене сьогодні такий собі випадок і я одразу згадав тебе. Так сказати, «тицнути носом», але по-доброму))
Отже, суть: десь 00:10 було чи щось такє, їдемо ми зі спрацювання сигналізації на щось типу «сусід громко слухає музику». Тільки переїхали перехрестя і бачимо, що на зупинці двоє нишпорять по кишенях лежачого чувака, який тримається за голову. Ті нас не побачили, вилітаємо, відганяємо обох і поки напарюги починають з‘ясовувати що до чого у цих двох, я — до потерпілого. На перший погляд — років 45-50, ніби тверезий, нормально вдягнений, очі залиті «Тереном» та розбита голова. Викликаю йому швидку та починаю розпитувати. Він у шоковому стані, але одразу каже «спасибо, мужик, били по голова так, что чуть не убили меня». Поки їде швидка — оглядаю його на виявлення ще якихось пошкоджень і паралельно розпитую. Розповідає, що просто стояв на зупинці і отримав удар по голові, а потім у хід пішов балончик і ноги по голові. Телефоную черговому і кажу, щоб мій виклик передали комусь іншому, а мені прислали слідчу групу.
Колеги в цей час провели перевірки цих двох. Ну, що сказати? Обидва п‘яні, років по 25-30, ледь язиками метуть. В одного у кишені використаний балончик, в сумці ніж. Ну, і їх розповідь: «ми стояли на зупинці, підійшов цей чоловік і одразу взяв одного «на Одесу». Ну, ми і почали захищатися». Коли запитали нащо по карманам нишпорили відповіли «а вдруг у нього там ніж». Ти ж викупаєш, що це повна маячня — двоє бухих проти одного, він бере одного «на Одесу», потім вони його забризкали, побили, а потім ще й вирішили перевірити чи немає у нього ножа. Просто вдумайся — людина з ножем перевіряє чи немає у іншого ножа. Нє, ну, я не відкидаю тієї можливості, що таке можливо, вже нічому не дивуюся, просто, як виявилося з Армору — один із нападників у 2015 вже притягався за аналогічний «грабіж», але йому чомусь умовний термін тоді дали, який у 2018 вже вийшов. Такий собі збіг, ага?
Лікарі оглянули потерпілого — ніби нічого серйозного, обробили рану на голові, промили очі, а потім запропонували проїхати у ЛШМД, щоб там йому рентген зробили. Він навідріз відмовився і сказав, що просто хоче додому. Типу, якщо завтра болітиме — звернеться сам. Пояснили йому, що якщо там щось серйозне то до завтра може і не дожити. Він просто відмахнувся рукою і постав підпис про відмову від госпіталізації.
Пройшло декілька хвилин, як поїхала швидка і приїхала група. Підійшли до потерпілого, а він знову за своє «якщо що — завтра прийду сам…». Знову пояснюємо, що до завтра оці двоє можуть так само до когось підійти і тупо вбити когось. Знову відмахується і каже, що просто хоче додому. Помацав свої кишені, каже «ніби нічого не забрали» і це при цьому, що на місці де він лежав валялися його ключі від хати, цигарки та пропуск на роботу.
А тепер дивися, що виходить: група поїхала, бо заяви немає, потерпілий почапав додому і ці двоє теж кудись пішли. От і все, злочину немає, а те, що ми бачили, виходить, повна фігня. Хоча, на 200% впевнений, якщо б ми на декілька хвилин пізніше приїхали — був би «чистої води» тяжкий злочин — розбій чи грабунок, а ті двоє втекли і «шукай вітру в полі».
А якщо завтра цей потерпілий, в силу деяких обставин, вирішить все ж написати заяву, що тоді робити? Кого шукати? І як? А головне — заради чого? Щоб умовний термін отримали?
Тому, ще раз тобі повторюю, щоб такої дурні не було — закони мають писати не «кабінетні», а «практики», постійно вдосконалюючи і змінюючи їх. І, як не крути, але будь-яке маніпулювання на цій темі треба прибирати.

P.S: Не здивуюся, якщо завтра ще й на фейсбуці відео з‘явиться, що наше авто стоїть на зупинці 40 хвилин. Ви не викладайте, якщо що, добре?))»

Показать переводИсточник