Press "Enter" to skip to content

Договірні футбольні матчі в Україні

  • 22
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Мільйони вболівальників сидять перед «ящиком», тисячі ходять на стадіон за будь-якої погоди, щоб подивитися ці матчі… Фанати б’ють один одного, а «розумні люди» просто заробляють на цьому бабло. Лише за 1 рік гласних та негласних слідчих (розшукових) заходів Департаментом Захисту Економіки (ДЗЕ) під процесуальним керівництвом Генеральної Прокуратури України було встановлено цілі злочинні угруповання. Про договірні матчі у Федерації Футболу України було «відомо всім», але тепер організація має прийняти всі необхідні заходи щодо виявлення та покарання винних осіб. Про це заявив віце-президент ФФУ, голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький.

Як нам стало відомо із власних джерел у Федерації Футболу України, нещодавно правоохоронці надіслали лист до ФФУ, у якому назвали імена та прізвища арбітрів, асистентів арбітрів та спостерігачів арбітражу, за якими триває розслідування в рамках «договірних футбольних матчів»: Арановський В.А., Павлюк О.О., Миланич В.А., Вишневський Ю.І., Маляр В.Ю., Петренко О.В., Кальонов А.А., Курцеба Е.М., Почепецький П.П., Старча С.В., Даньковський С.В., Білорус М.О., Сміляк Д.М., Молотокас В.Ю., Рибченко І.О., Сукравцев В.О., Літвінов Г.Ю., Вітт О.Ф., Романов Д. М., Семенов А.С., Подригуля В.В., Павленко І.М., Літвінов Г.Г., Федорок В.І., Річка О.Д., Абросимов Є.О., Найко О.О., Кисельов В.О., Шланчак В.М., Даниленко М.В., Дорош В.В., Осауленко Д.В., Буренко Ю.В., Денисюк Д.В., Афанасьєв О.О. та Бондаренко Д.Є.

Нагадаємо, що раніше (на початку вересня 2018) колишньому головному тренеру ФК Маріуполь Олександру Севідову поліція вже вручила повідомлення про підозру у кримінальній справі по скандальному матчу з Гірником-Спорт (3: 1) в сезоні 2016. Тоді, цей матч викликав серйозні сумніви у багатьох поціновувачів футболу.