Press "Enter" to skip to content

Photos from Національна поліція України’s postУ столиці поліцейські затримали чоловіка, який з ножем…

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Photos from Національна поліція України’s post


У столиці поліцейські затримали чоловіка, який з ножем кидався на патрульних та перехожих

Сьогодні опівдні на проспекті Героїв Сталінграду піший патруль помітив підозрілого громадянина. Чоловік поводився знервовано й різко змінив напрямок руху, коли побачив поліцейських.

Його зупинили. Під час перевірки поліцейські з’ясували, що чоловік перебуває у розшуку. У цей час громадянин почав тікати. Інспектори наздогнали чоловіка. Він поводився агресивно та діставши з кишені ножа, приставив його собі до горла й погрожував порізати себе.

Потім громадянин знову намагався втекти. Дорогою чоловік намагався схопити жінку, однак йому це не вдалося — вона зачинилася у магазині поряд.
Зрештою патрульні загнали чоловіка в глухий кут. Коли він зрозумів, що втікати нікуди — почав кидатися на патрульних з ножем.

Відповідно до ст. 46 Закону України “Про Національну поліцію” (Застосування вогнепальної зброї) один з інспекторів здійснив попереджувальний постріл вгору із табельної зброї, однак чоловік не реагував й надалі продовжував погрожувати поліцейським. Після неодноразових попереджень припинити правопорушення, поліцейський здійснив кілька пострілів у правопорушника, поранивши його в ногу.

Патрульні затримали порушника та надали йому домедичну допомогу. На місце викликали швидку, яка під супроводом патрульних шпиталізувала чоловіка до лікарні.

Наразі поліцейські проводять необхідні заходи для документування події.

#поліція #патруль #Київ
Арсен Аваков (Arsen Avakov) Сергій Князєв Александр Фацевич Андрей Крищенко Позывной Маршал (Євгеній Жуков) Oleksiy Biloshytskiy Iaroslav Trakalo Ольга Атаманова Патрульна поліція України Поліція Києва


Источник