Press "Enter" to skip to content

ПІДОЗРЮВАНИЙ У ВБИВСТВІ, ЯКИЙ ПЕРЕХОВУВАВСЯ НА ТЕРИТОРІЇ РФ, ПОСТАВ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ СУДОМ…

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ПІДОЗРЮВАНИЙ У ВБИВСТВІ, ЯКИЙ ПЕРЕХОВУВАВСЯ НА ТЕРИТОРІЇ РФ, ПОСТАВ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ СУДОМ

Київською місцевою прокуратурою № 9 направлено до Солом’янського районного суду м. Києва обвинувальний акт відносно 25-річного уродженця Черкаської області, який, здійснивши ще в жовтні 2017 року умисне вбивство киянина, тривалий час переховувався від слідства на території Російської Федерації.

У ході досудового розслідування підозрюваного було оголошено в міжнародний розшук. У січні 2019 року чоловіка затримали у місті Санкт-Петербург та у подальшому в межах процедури екстрадиції передали компетентним органам України для притягнення до кримінальної відповідальності.

Наразі за результатами підготовчого судового засідання обвинувальний акт відносно підозрюваного за п. 6 ч. 2 ст. 115 та ч. 1 ст. 289 КК України, призначено до розгляду та йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Як встановлено у ході слідства, у жовтні 2017 року підозрюваний через всесвітню мережу інтернет познайомився з чоловіком, який працював фінансовим директором у компанії з фармацевтичної сфери. Перебуваючи вдома у нового знайомого, підозрюваний задушив потерпілого, після чого заволодів його грошима, телефонами та автомобілем.

За вчинене йому загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури міста Києва
Источник