Press "Enter" to skip to content

Смотреть видео

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ну, шо готові до "афігєнських історій"?

Ця історія взяла початок ще вчора на Вишгородській, коли бухий водій вантажівки #Renault (#BH3616EA) вирішив заїхати на Макдрайв (інформація тут: https://kyivoperativ.info/other/smotret-video-1749/).
Протокол було скаладено, Драгер задуто, водія відсторонено від керування, але вантажівка повністю паралізувала рух на парковці і стала причиною простою роботи Макдональдсу. Оскільки у поліції немає технічної можливості щодо евакуації таких великогабаритних транспортних засобів (та й майданчиків таких немає), на місце викликали друга бухого водія, який знаходячись у тверезому стані перепаркував автівку та поїхав.
Після цього бухий водій вирішив продовжити "веселощі" і зателефонував свому напарнику. Той приїхав і вони продовжили "відпочинок" в кабіні фури. Коли добряче наклюкалися навіть викликали повію. Так весело вони провели всю ніч.
Прокинувшись, вони згадали, що треба ж їхати у рейс. Сіли і поїхали. А через 700 метрів були знову зупинені патрульною поліцією.
І що ви думаєте? 1,22 проміле. Складено ще один протокол.
Коли вже там кримінальна відповідальність для таких броненосців? Не буде ж патруль весь день охороняти ту кляту вантажівку, щоб вони знову не сіли за кермо…
Источник