Press "Enter" to skip to content

ЗА СУТИЧКУ ЗІ СТРІЛЯНИНОЮ, ПІД ЧАС ЯКОЇ ПОРАНИЛИ ПРАЦІВНИКА СБУ, ЗАТРИМАЛИ ТРЬОХ ОСІБ …

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ЗА СУТИЧКУ ЗІ СТРІЛЯНИНОЮ, ПІД ЧАС ЯКОЇ ПОРАНИЛИ ПРАЦІВНИКА СБУ, ЗАТРИМАЛИ ТРЬОХ ОСІБ

У Києві правоохоронці затримали трьох осіб, які влаштували сутичку з комісією чиновників, в результаті якої отримав поранення співробітник спецслужби.

Інцидент стався у четвер, 3 травня, на автостоянці на вулиці Вишняківській у Дарницькому районі столиці.

Представники комісії, до складу якої входили працівник Державної аудиторської служби, КП «Київпарктранссервіс», а також співробітник СБУ, прибули на вказану автостоянку з метою проведення контрольного заміру відведеної під паркомісця ділянки.

Вказані дії проводилися в межах кримінального провадження та були санкціоновані судом.

Під час цієї перевірки між групою чоловіків, які представляли інтереси власника автостоянки, та членами комісії, виник конфлікт.

У ході сутички вказані чоловіки вчинили напад на співробітника спецслужби, а один із зловмисників дістав предмет схожий на пістолет та в здійснив постріл в бік правоохоронця, поранивши його.

Трьох учасників конфлікту затримали на місці події. Це громадяни України, один з них уродженець іноземної держави. Всі троє мешканці столиці.

Пораненого співробітника спецслужби госпіталізували.

На даний час нападники затримані в порядку ст. 208 КПК України. Київською місцевою прокуратурою N2 їм готується повідомлення про підозру за ч.4 ст. 296 КК України.

Інші учасники конфлікту встановлюються.

Прес-служба Прокуратура міста Києва
Источник