Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

КОМУНАЛЬНІ ЕВАКУАТОРИ ПОЧАЛИ ВИВОЗИТИ АВТО ПОРУШНИКІВ

В рамках співпраці КП «Центр організації дорожнього руху» і Управління патрульної поліції в м.Києві співробітниками комунального підприємства в період з 8 по 10 лютого 2019 року здійснено переміщення на спеціальні майданчики 12 транспортних засобів порушників ПДР тимчасово затриманих патрульними поліцейськими.

У КП «Центр організації дорожнього руху» запроваджено цілодобову роботу вантажних автомобілів-евакуаторів із краном-маніпулятором та екіпажів у складі водіїв і стропальників, які забезпечують завантаження, перевезення та розвантаження транспортних засобів.

Тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється у разі наявності у патрульного поліцейського підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння), ч. 3. ст. 122 КУпАП (Порушення правил зупинки чи стоянки), ст. 124 КУпАП (Вчинення дорожньо-транспортної пригоди), ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового полісу), а також у разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного у розшук відповідно до ст. 36 Закону України «Про виконавче провадження».

Переміщення транспотних засобів проводиться на спеціально обладнаний майданчик за адресою м.Київ вул. Гната Хаткевіча 20Б.

Інформацію про тимчасово переміщеним транспортному засобі Ви можете отримати зателефонувавши за номером 102.

Mission News Theme by Compete Themes.