"Навіщо нині витрачати кошти на неясних футболістів?" – Циганик роз'яснив, коли Динамо планує активізуватися на трансферному ринку.

Журналіст Ігор Циганик знайшов причини відсутності активності Динамо на трансферному ринку цього літа.
В даний час залучити іноземного футболіста до України, зокрема до Києва, є досить складним завданням. Доведеться платити значно більше, але багато з них не бажають приїжджати. І це цілком зрозуміло. Тепер нам потрібно зосередитися на вихованні власних талантів, адже альтернативи в нас немає.
Динамо цікавиться французьким захисником - кияни хочуть оформити трансфер до початку єврокубків
Якщо Динамо зможе пробитися до Ліги чемпіонів, це відкриє нові можливості для обговорення. Економічний аспект дуже важливий: участь у турнірі принесе клубу близько 30 мільйонів, які можна ефективно використати. Чому ж зараз інвестувати кошти в маловідомих футболістів, коли є можливість розвивати власні таланти?
Безумовно, якби не відбувалася війна, деякі футболісти, ймовірно, ніколи б не опинилися в Динамо. Але реальність така, яка вона є. Тому ми маємо сподіватися на позитивні зміни в умовах, які ми маємо, - зазначив Циганик у програмі Циганик LIVE.
Нагадаємо, що команда Динамо стартує у сезоні 2025/26 з другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, де її опонентом буде переможець матчу між Жальгірісом та Хамруном.