Згідно з інформацією ЗМІ, Велика Британія розглядає можливість розміщення своїх військових сил в Україні на термін до п'яти років.

Велика Британія вивчає варіант розміщення своїх військових сил в Україні на п'ятирічний період, відповідно до планів, які наразі обговорюються між союзниками.
Джерело: "Європейська правда" за інформацією The Telegraph
Деталі: Британське військове командування планує надати підтримку в підготовці та відновленні українських збройних сил, щоб запобігти можливому новому вторгненню з боку Росії.
Цю концепцію висунули під час обговорень, що проходять між Великобританією та Францією стосовно "коаліції рішучих".
У цілому, учасники процесу обговорюють численні варіанти розгортання військових сил. Один з запропонованих сценаріїв передбачає відправку контингенту, очолюваного європейськими державами, до України з метою стримування Росії від будь-яких дій, що можуть загрожувати мирному врегулюванню, а також надання необхідного часу для відновлення українським військовим.
Французькі військові планувальники переконані, що глава Кремля Володимир Путін навряд чи санкціонує ще одну атаку проти західних сил всередині України, коли його війська здатні захопити лише невеликі території.
Згідно з розробленим планом, "сили стабілізації", очолювані Францією та Великою Британією, також нададуть підтримку в забезпеченні безпеки повітряного та морського простору України.
Але головною метою розгортання все ж буде негайне надання допомоги у тренуванні та відновленні українських збройних сил для стримування чергового російського нападу.
Згідно з інформацією, опублікованою в The Telegraph, іноземні війська планується виводити поступово, з очікуваним завершенням цього процесу приблизно через п’ять років.
Після спільного головування на зустрічі представників 30 країн міністр оборони Великої Британії Джон Гілі підкреслив, що не має наміру розкривати подробиці обговорюваних планів, оскільки це, на його думку, лише надасть Путіну додаткові знання.
Передісторія: