Оперативні новини Києва

Кличко особисто вирушив на перевірку роботи комунальних служб у Києві, оскільки місто стикнулося зі снігопадом.

У Києві через снігові опади дорожні служби функціонують у посиленому режимі. Міський голова Віталій Кличко особисто здійснив перевірку роботи техніки на одному з в'їздів до столиці, з боку Житомира.

Про це повідомив міський голова Києва на своїх сторінках у соціальних мережах, згідно з інформацією від Цензор.НЕТ.

На вулиці виїхала снігоприбиральна техніка

За інформацією міської влади, техніка КК "Київавтодор" вийшла на дороги ще ввечері, до початку опадів, щоб завчасно обробити покриття протиожеледними засобами.

З моменту початку снігопаду, спеціалізовані транспортні засоби приступили до очищення в першу чергу найважливіших доріг, мостів, шляхопроводів, а також підйомів і спусків. Після цього вони перейдуть до обробки інших вулиць і проїздів. Процес розчищення триватиме протягом ночі.

Мер столиці повідомив, що виїхав перевірити організацію прибирання міста та ситуацію на під'їздах до Києва, аби переконатися в готовності служб до роботи під час негоди.

Звертаємо увагу, що з 22:00 15 лютого в'їзд до Києва для великогабаритних автомобілів і вантажівок був обмежений, щоб забезпечити безперебійну роботу снігоприбиральних машин і запобігти утворенню заторів вранці.

У Київській міській державній адміністрації закликали місцевих жителів, якщо є така можливість, відмовитися від використання особистих автомобілів на користь громадського транспорту. Крім того, водіїв просять дотримуватися правил зупинки та паркування.

В ОВА зазначили, що через погодні умови на під'їздах до Києва спостерігається ускладнення руху через накопичення вантажних автомобілів.

Читайте також