Оперативні новини Києва

"Молода, тендітна, але водночас витривала": у районі Покровська трагічно загинула 20-річна героїня з Закарпаття. Фото.

Україна продовжує втрачати своїх Героїв у боротьбі за незалежність. На фронті загинула захисниця з Закарпаття Ангеліна Мартинюк.

Сумну звістку повідомили на Facebook-сторінці "Рахівська міська рада" 29 липня. Військовій назавжди залишиться 20 років.

Деталі

"З глибоким сумом повідомляємо, що у боях за незалежність і свободу України загинула жителька Рахівської територіальної громади - 20-річна військовослужбовиця-контрактниця Ангеліна Мартинюк, 08.06.2005 р. н. Молода, ніжна, сильна. Вона могла любити, мріяти, жити, але обрала шлях служіння. І пішла на війну з вірою, що захистить...", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що загибла героїня виконувала обов'язки молодшого сержанта та була старшим сержантом, керівником розвідувального відділення в складі розвідувального взводу механізованого батальйону.

Свій останній бій дівчина прийняла 26 липня 2025 року на позиції поблизу н. п. Покровськ Донецької області. У Рахівській міській раді висловили щирі співчуття рідним та близьким Анегліни Мартинюк.

"У місцях, де лунають постріли, вона встояла. У часи страждання вона не піддалася. Там, де панувала смерть, вона стала символом надії...", - йдеться у повідомленні.

Інформацію про зустріч Героїні та чин поховання повідомлять згодом.

Що стало причинами цьому?

У боях за Україну, загинув 22-річний воїн Максим Свистунов з Одеської області. Чоловік служив на посаді стрільця-зенітника другого зенітного ракетного відділення ракетно-артелерійського дивізіону. Життя Героя обірвалося поблизу населеного пункту Моначинівка на Харківщині.

Як повідомляв OBOZ.UA, на Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання загинув військовий із Борисполя Київської області Євген Баглай. Серце мужнього захисника України зупинилося 19 липня.

Читайте також