Оперативні новини Києва

У Київській області було confiscовано фальсифіковані сигарети на суму близько 6 мільйонів гривень | Основні новини України

На Київщині вилучили контрафактних цигарок на 6 млн грн / Фото: ДПСУ

У Київській області співробітники прикордонної служби виявили схему, пов'язану зі зберіганням і реалізацією підроблених тютюнових виробів. Під час проведення обшуків було конфісковано сигарети без акцизних марок на суму близько 6 мільйонів гривень, а також документи, що свідчать про незаконну діяльність.

Цю інформацію озвучили в Державній прикордонній службі України.

Внаслідок спільних обшуків, проведених правоохоронними органами, було виявлено та confiscовано 117 тисяч пачок контрафактних тютюнових виробів, які не мали акцизних марок України. Загальна вартість вилучених товарів становить близько 6 мільйонів гривень.

Окрім цього, у зловмисників вилучено чорнову документацію із зазначенням кількості відправлень цигарок та їх логістику, а також інші докази протиправної діяльності.

Оперативні заходи були здійснені працівниками Державної прикордонної служби України під наглядом Київської обласної прокуратури, у співпраці з фахівцями Головного управління Служби безпеки України в регіоні, за активної підтримки спеціального підрозділу ДОЗОР.

Слідчі дії відбувалися в трьох населених пунктах за різними адресами у фігурантів кримінального провадження за с. 199 та ст. 204 КК України. Наразі тютюнові вироби вилучено, триває подальший супровід кримінального провадження.

Читайте також