Протягом ночі над територією України було перехоплено шість російських ракет і 230 безпілотників, при цьому низка цілей була уражена в 16 різних місцях, повідомили Повітряні сили.
Сили оборони в ніч на 19 серпня знешкодили над Україною 230 російських дронів, дві балістичні й чотири крилаті ракети. Водночас зафіксовані й влучання, а також падіння уламків цілей у низці локацій.
Напад противника тривав з 20:00 вчорашнього дня. Таку інформацію оприлюднили у Повітряних силах Збройних Сил України.
Новина доповнюється...
Країна-агресор, Росія, здійснила нічні удари по Полтавщині, завдавши шкоди будівлям енергетичних підприємств. У Кременчуцькому та Лубенському районах зафіксовано наслідки влучань та падіння уламків. Внаслідок цієї масованої атаки більше ніж півтори тисячі споживачів залишилися без електропостачання.
В ніч на 18 серпня Росія здійснила напад на Україну, використавши чотири балістичні ракети "Іскандер-М" та 140 безпілотників різних моделей. З них українські сили протиповітряної оборони зуміли знищити або нейтралізувати 88 безпілотників, що були запущені в північному, південному, східному та центральному регіонах країни.
Зареєстровано удари російських ракет і дронів-ударників на 25 місцях, зокрема у Донецькій, Харківській, Сумській, Дніпропетровській, Одеській та Київській областях.
Згідно з інформацією, оприлюдненою OBOZ.UA та отриманою від ГУР, Росія має намір у 2025 році виготовити 79 тисяч дронів-камікадзе моделі "Шахед". Крім того, агресор не зупиняє виробництво ракет, проте не накопичує значні запаси – все, що виготовляється, негайно використовується у війні проти України.