Оперативні новини Києва

Росія здійснила атаки за допомогою "Ланцета" на Чернігівщині: два загиблих, серед постраждалих є діти.

Атака на територію Київщини та місто Київ.

Після нічної комбінованої атаки Росії Київ та Київська область опинилися в центрі масштабних руйнувань.

У столиці зафіксовано численні пошкодження будинків, бізнес-центрів та інфраструктури, а також пожежі. Внаслідок ударів загинули щонайменше п'ять людей, ще 13 отримали поранення, серед яких вагітна жінка і діти.

Ракетні атаки супроводжувалися потужними вибухами, які пролунали в таких районах, як Голосіївський, Дарницький, Солом'янський, Святошинський, Шевченківський та Подільський. У деяких місцях загорілися дахи будинків і автомобілі. Через падіння уламків постраждали кілька людей, їхній стан варіюється, і декілька з них були госпіталізовані.

У Київській області найбільше постраждали Бориспільський, Білоцерківський і Бучанський райони. Там пошкоджено житлові будинки, готель із медичним закладом та автомобілі. Через обстріли загинула жінка 1957 року народження, ще вісім осіб отримали поранення, зокрема двоє рятувальників.

Рятувальні служби тривають у боротьбі з вогнем та очищенні територій від уламків. На місці подій задіяно близько 260 осіб особового складу та 60 одиниць спеціалізованої техніки.

Додаткову інформацію про наслідки можна знайти в статті РБК-Україна.

Читайте також