Росія здійснила атаку на Україну, запустивши більше 300 безпілотників та 8 ракет: коментар Зеленського щодо дій РФ | УНН

Росія здійснила масовану атаку на Україну, застосувавши понад 300 дронів та 8 ракет. Постраждали Дніпровщина, Полтавщина, Сумщина, Миколаївщина, Київщина, є загиблі та поранені.
росія вночі атакувала Україні понад 300 дронами і 8 ракетами, повідомив у четвер Президент Володимир Зеленський, реагуючи на атаку рф, пише УНН.
"З вечора на місцях атак російських ракет і дронів активізувалися наші рятувальні команди, пожежники, медичні працівники та всі відповідні служби. Постраждали регіони Дніпровщини, Полтавщини, Сумщини, Миколаївщини та Київська область. Столиця стала головною мішенню для масованого обстрілу. Зафіксовані численні ушкодження житлової інфраструктури", - зазначив Зеленський у своїх соціальних мережах.
Він повідомив, що в одному з житлових районів сталося обвалення цілого під'їзду у багатоповерховому будинку. "На даний момент зафіксовано шість загиблих, серед яких є шестирічний малюк та його мати. Висловлюю свої співчуття всім родичам та близьким. Також є інформація про численні постраждалі, кожному з яких надається необхідна медична допомога," - підкреслив Президент.
Російські сили запустили понад 300 дронів та вистрілили 8 ракет. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб повністю виконати всі угоди, які спрямовані на захист наших громадян, забезпечуючи ефективну роботу кожного контракту для збереження життя.
"Сьогодні світ знову став свідком російської реакції на наше прагнення до миру, яке ми висловлюємо разом з Америкою та Європою. Ми стали свідками нових жахливих злочинів. Тому досягнення миру без сили є неможливим. Проте, для того щоб змусити Москву до мирних переговорів і посадити їх за справжній стіл, у наших партнерів є всі необхідні інструменти. Сподіваємося, що всі ініціативи, які зараз висловлюються Америкою та Європою, будуть втілені в життя," - зазначив Зеленський.