Оперативні новини Києва

Російські сили завдали удару по Україні, використовуючи 79 безпілотних літальних апаратів, що призвело до наслідків у чотирьох регіонах.

У ніч проти 2 березня росіяни випустили по Україні майже вісім десятків ударних БпЛА та дронів-імітаторів, наслідки на землі є у чотирьох областях. Про це повідомило командування Повітряних сил Збройних Сил України.

З 19:00 1 березня окупанти запустили 79 дронів типу Shahed та безпілотників-імітаторів різних типів із напрямків: Орел, Брянськ, Міллєрово та Приморсько-Ахтарськ.

На 08:30 зафіксовано знищення 63 безпілотників у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській і Миколаївській областях.

16 ворожих безпілотників-імітацій були втрачені в результаті дій, що не призвели до негативних наслідків.

Через ворожий напад постраждали області Харків, Суми, Хмельницький та Запоріжжя.

Запорізька обласна військова адміністрація повідомила, що внаслідок атаки в Запоріжжі спалахнула пожежа в чотириповерховій будівлі. В результаті інциденту постраждала 31-річна жінка.

Глава Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що близько 21:30 1 березня в Балаклії за межами населеного пункту зафіксовано падіння уламків БпЛА. А в села Олександрівка внаслідок падіння уламків безпілотника обірвано високовольтну лінію. Відновлювальні роботи тривають.

Дронових атак зазнали Сумська, Краснопільська, Боромлянська та Комишанська громади. Обійшлося без постраждалих. Є пошкодження будинків, нежитлових приміщень та автівок, повідомила Сумська ОВА.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила, що в селі Пирогівці, розташованому в Хмельницькому районі, сталася пожежа на території приватного будинку через удар безпілотного літального апарата. Пожежу вдалося оперативно загасити.

Внаслідок вибухової хвилі постраждали дев'ять житлових споруд. Одна жінка, народжена в 1949 році, отримала травми.

Читайте також