Оперативні новини Києва

Російські ракети завдали удару по об'єкту критично важливої інфраструктури в Харкові, повідомляють представники влади.

Військові сили Росії завдали удару чотирма ракетами по об'єкту критично важливої інфраструктури в Харкові, внаслідок чого сталося "значне пошкодження", повідомив міський голова Ігор Терехов у своєму телеграм-каналі.

Він зазначив, що в Новобаварському районі також було зафіксовано падіння частин російського безпілотного літального апарата, проте обійшлося без жертв.

Вранці, приблизно о 10:20, містом прокотилася низка вибухів.

Раніше у Міністерстві енергетики повідомили, що вночі російські військові здійснили атаки на енергетичні об'єкти в кількох регіонах України. В результаті ранком знеструмлено споживачів у п'яти областях, серед яких була й Харківська.

Ознайомтеся з іншими матеріалами: В Україні вводять нові правила щодо відключень електроенергії, і світло може бути відсутнє більше 16 годин на добу - повідомив генеральний директор Yasno.

З початку масштабного вторгнення в лютому 2022 року Росія активно атакує енергетичну інфраструктуру України. Внаслідок численних ударів з боку РФ в Україні введено режим надзвичайної ситуації в енергетичній сфері. Це рішення прийнято з метою забезпечення максимальної координації дій усіх служб у Києві, областях та місцевих громадах.

За даними Міненерго, станом на 12 грудня російські військові від початку 2025 року 4500 разів атакували об'єкти енергетичної інфраструктури України, з початком осені ці атаки посилилися.

Після нещодавніх масованих атак Російської Федерації, в Україні введено режим надзвичайного стану в енергетичній сфері, а найгірша ситуація спостерігається в Києві та його околицях. Після удару, завданого 9 січня, місто продовжує стикатися з екстреними відключеннями електропостачання. Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що ця атака стала найтяжчою для критично важливої інфраструктури столиці. Він підкреслив, що ситуація є найскладнішою за останні чотири роки.

Читайте також