Як відреагувала Черкащина після нічного нападу Росії?
У Черкаській області вночі було чутно вибухи — противник завдав удару по цьому регіону.
Про наслідки повідомили в ОВА.
"Протягом ночі відбулося безліч ворожих нападів. Завдяки зусиллям та засобам протиповітряної оборони в області було знищено 30 російських безпілотників. На щастя, постраждалих немає, що є найважливішим. Проте уламки завдали значної шкоди житловим будівлям," – повідомив голова ОВА Ігор Табурець.
Ситуація у районах на ранок:
* Черкаський район. Внаслідок подій ушкоджено вікна та дахи не менше ніж 12 приватних житлових будинків і господарських об'єктів, а також лінію електропостачання та газопровід низького тиску.
* Золотоніський район. За попередніми даними, уламками понівечено 15 будинків, 2 автомобілі.
* Уманський район. Вибуховою хвилею тут вибило кілька вікон.
Слід зазначити, що Росія провела масштабну атаку на Київ та навколишні райони, використовуючи безпілотники та різні види ракет. В результаті зафіксовано численні влучання, в тому числі в багатоповерхові житлові будинки. За попередніми даними, загинули три особи. У столиці постраждали більше 20 жителів, а в області — ще шестеро.