Оперативні новини Києва

Темрява проти світла: як Вишгород вже четверту добу живе без електричної енергії.

Вишгород на Київщині вже четверту добу залишається без електропостачання в умовах холодної погоди. Місто занурилося в пітьму після російського обстрілу, який стався 27 грудня і вразив розподільчу підстанцію НЕК "Укренерго".

Попри складні погодні умови та пошкодження, рятувальники ДСНС і волонтери Червоного Хреста працюють без перепочинку, щоб підтримати людей та забезпечити роботу пунктів Незламності.

Згідно з інформацією, наданою ДСНС України, станом на ранок 30 грудня у Вишгороді встановлено 11 наметів, а також задіяно 14 генераторів. Це дозволило забезпечити теплом 22 багатоквартирні будинки.

"На місці події перебувають рятувальники ДСНС України та волонтери з Товариства Червоного Хреста України. Вони працювали без жодної перерви протягом усієї ночі, щоб надати підтримку постраждалим, забезпечити функціонування пунктів Незламності та потужних генераторів", -- зазначається у повідомленні ДСНС.

Пункти Незламності перетворилися на простір, де людяність здобуває перемогу над темрявою. Тут можна насолодитися чашкою гарячого чаю або кави, підзарядити свій телефон, щоб почути рідний голос, надіслати коротке повідомлення "все добре" або просто поспілкуватися з сусідами.

"Єдність, стійкість та підтримка дають нам можливість витримати труднощі. У найскладніші часи ми не залишаємося наодинці", -- підкреслюють рятувальники.

Енергетики невпинно трудяться над відновленням електропостачання, проте несприятливі погодні умови та величезні масштаби пошкоджень ускладнюють цю роботу.

Читайте також