Оперативні новини Києва

В Черкаській області в результаті нападу було пошкоджено інфраструктурний об'єкт.

Останки іранського безпілотного літального апарату Shahed-136 (фото для ілюстрації)

У Черкаській області в результаті нічної атаки безпілотників з боку Росії постраждав об'єкт інфраструктури. Як повідомив голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець, обійшлося без жертв серед населення.

На сьогоднішній день не зафіксовано жодних звернень від громадян щодо пошкодження їх майна. В цілому, зафіксовано знищення восьми дронів над територією області.

"У нашому небі завдяки зусиллям та засобам протиповітряної оборони було ліквідовано 8 російських безпілотників. Проте, внаслідок агресивних дій з боку Росії, постраждав один з об'єктів інфраструктури", - зазначив керівник обласної військової адміністрації.

У ніч з 20 на 21 квітня Росія випустила три ракети та 96 безпілотників проти України. Сили протиповітряної оборони знищили 42 дрони, а ще 47 були нейтралізовані на місці. Херсонська та Миколаївська області зазнали ударів ракетами, тоді як Черкаська, Дніпропетровська та Київська області постраждали від атак безпілотників.

Читайте також