Оперативні новини Києва

У Чернівцях 70 дітей, які їхали рейсом з Болгарії до Києва, залишилися на заправці: автобус вирушив далі з їхнім багажем.

У Чернівцях на одній з автозаправок виявилися заблокованими 70 дітей, які поверталися автобусом з Болгарії до Києва. Водій автобуса зник у невідомому напрямку, забравши з собою особисті речі підлітків.

Про це повідомляють Новини.LIVE.

Згідно з попередніми даними, туристична компанія організувала повернення групи дітей з літнього табору. Проте, під час поїздки в Чернівцях автобус отримав несправність, що змусило зробити вимушену зупинку на автозаправній станції. Після цього ситуація прийняла несподіваний оборот: автобус разом із особистими речами пасажирів виїхав з заправки та зник безслідно.

На даний момент діти знаходяться на території автозаправної станції більше восьми годин, сподіваючись на будь-яке вирішення цієї проблеми.

Зі свого боку, представники туристичної компанії абсолютно не реагують на ситуацію і наразі не зв'язуються ані з керівниками групи, ані з батьками. Для уточнення всіх деталей та надання підтримки неповнолітнім на місце події була викликана поліція.

Читайте також