Оперативні новини Києва

У Києві, на Троєщині, одному з водіїв, який не зовсім коректно припаркувався, креативно вказали на його порушення правил дорожнього руху. Фото-доказ.

У Київському Деснянському районі зафіксували ще одного "майстра паркування". Автомобіль Skoda був припаркований прямо на пішохідній доріжці, що викликало невдоволення місцевих жителів, які залишили водієві записку на вітровому склі.

Про це повідомили в соціальних мережах. Як відреагував на таке "зауваження" власник авто, не відомо.

Ось що відомо.

"Не всі пішоходи просто ігнорують "майстрів паркування". Деякі навіть залишають такі записки. Як ви думаєте, це справить на нього враження? Skoda. Київ, вулиця Градинська, 7", - зазначається у повідомленні.

На знімках, поширених у соціальних мережах, видно, що жителі району залишили на лобовому склі автомобіля, припаркованого на пішохідній зоні, записку з написом: "Я паркуюсь, як олень".

Герої парковки

Нещодавно в Оболонському районі Києва, неподалік одного з супермаркетів, було зафіксовано черговий випадок "героя паркування". Водій автомобіля BMW вирішив припаркувати своє транспортний засіб відразу на двох місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

Згідно з інформацією OBOZ.UA, у Подільському районі столиці знову зафіксовано випадок неналежного паркування. Водій автомобіля Hyundai вирішив припаркувати своє транспортний засіб прямо на дитячому майданчику, буквально поруч із гойдалкою.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

Читайте також