Укрсиб став другим банком з іноземними інвестиціями, який приєднався до ініціативи "СвітлоДІМ".
Укрсиббанк (Київ) повідомив, що долучився до урядової програми "СвітлоДІМ" для підвищення енергетичної стійкості багатоквартирних будинків.
"Сьогодні українському суспільству необхідна реальна підтримка - рішення, які допомагають людям зберігати тепло та забезпечувати базову стабільність у їхніх домівках. Важливо підтримувати ініціативи, які сприяють допомозі людям у важких умовах," - зазначила Наталя Коломацька, заступниця голови правління та головна операційна директорка банку, у своєму коментарі.
Згідно з ним, для участі в програмі необхідно відкрити в Укрсиббанку окремий поточний рахунок у гривні зі спеціальним режимом використання. Після погодження заявки кошти зараховуються на цей рахунок і можуть бути використані виключно для оплати відповідного обладнання за наявності платіжної інструкції та підтвердних документів.
Також варто відзначити, що фінансові ресурси будуть доступні протягом 48 годин після прийняття рішення. На початковому етапі програма реалізується в Києві та навколишніх районах.
Згідно з повідомленнями, 28 січня розпочала свою роботу програма "СвітлоДІМ", яка, зокрема, передбачає створення спеціального рахунку для отримання та цільового використання державної фінансової підтримки. Сума допомоги варіюється від 100 до 300 тисяч гривень, залежно від кількості поверхів у будинку та числа під'їздів.
На даний момент банками-партнерами ініціативи "СвітлоДІМ" стали Райффайзен Банк, а також державні фінансові установи – Ощадбанк, Укргазбанк і ПриватБанк.