Оперативні новини Києва

У "Мрії" для учнів буде введена нова валюта "мрійки", яку вони отримуватимуть за свої навчальні успіхи. Цю валюту можна буде обмінювати на різні бонуси, повідомляє Міністерство освіти.

На освітній платформі "Мрія" учні отримуватимуть внутрішню валюту під назвою "мрійки" за свої навчальні успіхи, яку можна буде обмінювати на різні бонуси, як зазначає Міністерство освіти і науки.

Вчителі в Мрії вже впровадили автоматизацію календарно-тематичного планування, складання розкладу, ведення журналів та виставлення тимчасових оцінок "олівцем". Вони мають можливість прикріплювати до уроків нотатки і файли, обмінюватися коментарями незалежно від оцінок, а також спілкуватися з учнями та їхніми батьками в захищених чатах. Мрія забезпечує всебічне управління освітнім процесом в єдиному цифровому середовищі, що дозволяє уникнути використання паперових записів чи інших цифрових інструментів, - зазначено в повідомленні Міністерства.

Відзначається, що учні мають у смартфоні "Мрія ID", розклад, домашні завдання, персоналізовану бібліотеку контенту та динаміку результатів, а батьки в єдиному місці бачать ключові досягнення дитини.

Окрім цього, у міністерстві оголосили про впровадження нових можливостей на платформі "Мрія". Незабаром вчителі зможуть за кілька кліків створювати тести за допомогою штучного інтелекту, отримувати виконані домашні завдання від учнів, формувати міжкласні групи та багато іншого.

"У "Мрії" для дітей введено нову внутрішню валюту – "мрійки", яку вони можуть заробити за свої навчальні успіхи. Ці "мрійки" можна обмінювати на різноманітні бонуси, такі як квитки в кіно, участь у майстер-класах та VR-квести", – повідомили в установі.

Серед іншого, батьки та діти з нового навчального року зможуть вибирати гуртки за інтересами поруч із домом чи школою, а адміністрації бачитимуть результати роботи вчителів у кілька кліків без переходів у журнали.

Згідно з повідомленнями, у лютому 2024 року уряд України дав доручення щодо впровадження мобільного додатку "Мрія" в навчальний процес закладів загальної середньої освіти, починаючи з 2024/2025 навчального року. У червні 2024 року розпочалося бета-тестування цього застосунку. 2 вересня стало відомо, що до "Мрії" приєдналися перші 40 шкіл в Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Івано-Франківській, Київській та Дніпропетровській областях, а також у Києві. Загальна кількість користувачів уже перевищила 100 тисяч.

8 квітня міністр цифрової трансформації та віцепрем'єр з інновацій, освіти, науки і технологій Михайло Федоров оголосив, що протягом 2025 року планується підключити не менше 2000 шкіл до освітньої платформи "Мрія". Крім того, він повідомив, що влітку 2025 року стартує тестування інтеграції дошкільної освіти в цю платформу.

Читайте також