Оперативні новини Києва

Через обстріли з боку Російської Федерації призупинила свою роботу Миколаївська теплоелектроцентраль.

Було знеструмлено Миколаїв і частину населених пунктів Миколаївського району. Сталася аварійна зупинка Миколаївської ТЕЦ.

У Миколаєві внаслідок атак російських сил призупинила свою роботу теплоелектроцентраль. Частина об'єктів, зокрема Миколаївводоканал та Миколаївоблтеплоенерго, перейшла на використання генераторів. Цю інформацію озвучив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Внаслідок вчорашнього нападу російських військ вночі в області відбулося аварійне відключення електропостачання", - підкреслив він.

За словами Кіма, було знеструмлено Миколаїв і частину населених пунктів Миколаївського району. Сталася аварійна зупинка Миколаївської ТЕЦ.

Енергетики та спеціалісти з теплопостачання працювали безперервно всю ніч. На 07:15 всі споживачі вже отримують електроенергію. Відновлення системи триватиме протягом усього дня.

Нагадаємо, в Одесі через російську дронову атаку сталася пожежа в одноповерховому житловому будинку, загинула жінка.

Росіяни атакували Вишгородський район Київської області за допомогою БПЛА. Внаслідок атаки дві людини постраждало.

Читайте також