Оперативні новини Києва

Усе, що ви могли не помітити за минулий тиждень, зібрано в одному дописі — ознайомтеся з дайджестом новин НАБУ на сайті "Новини Весь Харків".

З 2 по 6 червня 2025 року ми обговорювали такі теми:

✅ нову підозру керівнику АМКУ у недекларуванні майна, а також підозру його дружині -- у пособництві в незаконному збагаченні. Більше тут (https://cutt.ly/HrnADXZm)

✅ викриття колишніх детектива БЕБ і слідчого поліції Київщини на вимаганні 150 тис. дол. США у керівника компанії. Більше тут (https://cutt.ly/WrnMsC64)

✅ Виявлення організатора схеми мільйонних зловживань у сфері закупівлі енергетичного обладнання та призначення йому запобіжного заходу. Деталі за посиланнями: (https://cutt.ly/brnaZ1AB) і (https://cutt.ly/3rn1QhJu)

✅ завершення розслідування у справі заволодіння майже пів мільярда гривень ДП "Поліграфкомбінат". Більше тут (https://cutt.ly/Hrb6VT8Q)

✅ скерування до суду справи про хабар у криптовалюті в еквіваленті 355 тис. дол. США. Більше тут (https://cutt.ly/grn2VAaE)

✅ направлення до суду справи заволодіння коштами АТ "Укрзалізниця" на суму 11,8 млн грн. Більше тут (https://cutt.ly/4rn01U9M)

✅ спеціальну конфіскацію понад 54,6 млн грн у справі про розкрадання на закупівлях Укрзалізниці. Більше тут (https://cutt.ly/JrnMsvF3)

Веб-джерело: https://t.me/nab_ukraine/3225

Читайте також