Оперативні новини Києва

Наче з сюжету фільму: у Києві було викрадено 15 мільйонів гривень через отвір у багажнику (фото)

У Києві правоохоронці виявили злочинну групу, яка заволоділа майже 15 мільйонами гривень з автомобіля валютного обмінника.

Цю інформацію озвучили в київській поліції.

Правоохоронці з'ясували, що організатором злочину є 46-річний мешканець Києва, який раніше вже мав проблеми з законом через вчинення навмисного вбивства. Він залучив до своїх дій ще трьох спільників — одного жителя Київської області та двох киян, які мають 36 і 43 роки.

Протягом року злочинці спостерігали за маршрутом автомобіля валютного обмінника, усвідомлюючи, що гроші деякий час знаходяться в його багажнику. Вони заздалегідь зробили отвір у багажнику. У день скоєння злочину заблокували двері офісу обмінного пункту і, використовуючи спеціально підготовлену мотузку, витягнули з багажника сумку з 8 мільйонами гривень та 165 тисячами євро.

Організатора злочинної схеми було швидко затримано. На даний момент усім чотирьом учасникам справи пред'явлено підозру згідно з частиною 5 статті 185 Кримінального кодексу України — крадіжка у значних обсягах, вчинена групою осіб із проникненням до приміщення.

Голосіївський районний суд ухвалив рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді арешту для осіб, які підозрюються у злочині. Організатору справи призначено заставу в розмірі 9 мільйонів гривень, тоді як для його спільників суми варіюються від 3 до 5 мільйонів гривень. Усі підозрювані можуть отримати до 12 років ув’язнення з можливим конфіскацією майна.

Нагадаємо, нещодавно озброєні нападники захопили вантажівку з дорогоцінним вантажем дорогою до порту Мансанільйо. Компанія втратила мільйони доларів.

Читайте також