Затримали співробітника ФСБ, що планував напади на об'єкти в п'яти регіонах.

Співробітники Служби безпеки України виявили агента, коли той вирушив виконувати нову місію від свого куратора – задокументувати наслідки нещодавнього обстрілу в Київській області.
У Київській області затримано російського агента, який коригував ракетні атаки по Україні. Про це повідомила СБУ у середу, 27 червня.
Вказано, що мова йде про 40-річного працівника місцевого хімзаводу. Він під кервництвом ФСБ займався пошуком і передачею координат аеродромів, комплексів ППО та підприємств з виробництва безпілотних систем Сил оборони у Київській, Черкаській, Чернігівській, Житомирській та Львівській областях.
Співробітники СБУ викрили чоловіка, коли він вирушив виконувати нове завдання від куратора - зафіксувати наслідки нещодавнього "прильоту" на Київщині. Під час обшуків у затриманого вилучили смартфон із геолокаціями, фотографіями та іншими "звітними" матеріалами, які зловмисник підготував для окупантів.
СБУ вжила заходи із убезпечення локацій Сил оборони.
Зловмиснику висунуто обвинувачення за статтею, що стосується державної зради, скоєної під час воєнного стану (частина 2 статті 111 Кримінального кодексу України). Йому може загрожувати довічний термін ув'язнення з можливістю конфіскації майна.
Нещодавно з'явилася інформація про те, що Служба безпеки України викрила агента ФСБ, який планував здійснити обстріли та теракти в Києві. Ворожа спецслужба змогла дистанційно завербувати жінку через її знайомого, котрий проживає в тимчасово окупованому Криму.
Також СБУ затримала агентів ФСБ, котрі планували теракти біля ТЦК у Дніпрі та на Львівщині.