Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Деталі по викраденню бізнесмена Ткаченко + фото викрадачів

На причетність до викрадення 58-річного акціонера «Севастопольського судно-ремонтного заводу «Південний» Сергія Ткаченка, якого зловмисники два тижні тримали в заручниках, вимагаючи сплатити їм викуп за звільнення, перевіряються 7 осіб. П’ятьом з цих чоловіків вже оголошено про підозру, повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Мова йде про мешканців Києва та Київської області, які схопили Ткаченка 1 липня 2020 року в приміщенні столичного салону краси, надягнули на нього кайданки та надалі тримали прикутим до батареї в підвальному приміщенні будинку по вулиці Козацькій в Голосіївському районі Києва.

15 липня 2020 року правоохоронцям вдалося звільнити заручника та затримати причетних до організації та здійснення злочину. По гарячих слідах міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив: до кіднеппінгу дотичні троє зловмисників

16 липня 2020 року правоохоронці влаштували брифінг, де поділилися деталями проведеної спецоперації. Тут голова Нацполіції Ігор Клименко окремо зауважив — слідство вважає причетними до викрадення бізнесмена вже п’ятьох достойників. А сам Ткаченко розповів, як під час тримання в заручниках його нещадно били та вимагали сплатити 25 млн. дол.

Аналогічними даними станом на обід 16 липня 2020 оперують у прокуратурі міста Києва. Згідно повідомленню на сайті відомства, тут вже погодили підозру 5 чоловікам, яким інкримінується викрадення (ч.2 ст.146 КК УКраїни) та катування (ч.2 ст.127 КК України) Сергія Ткаченка, а також вимагання в бізнесмена грошей (ч.3 ст.189 КК України).

За інформацією джерел Dетектив-Info, мова йде про 38-річного Романа Шияна, 43-річного Віталія Паскалова, 31-річного Олексій Соловйова, 54-річного Ігоря Григор’єва та 47-річного Ігоря Горецького.

Наші співрозмовники вказують, що окрім цієї п’ятірки 15 липня 2020 року правоохоронці затримали ще двох чоловіків. Мова йде про 41-річного Максима Мурзіна та 44-річного водія автотранспортної частини УЗ ОРС ЦЗ ДСНС України Олега Горецького (рідного брата Ігоря Горецького). Станом на момент підготовки цього матеріалу цій парочці не було висунуто офіційної підозри.

(c) Dетектив-Info

Mission News Theme by Compete Themes.