Press "Enter" to skip to content

Вітчим вбив 5-річну дитину, а її тіло спалив у печі

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Вчора до поліції Житомирщини надійшла інформація про те, що за в одному із сіл Овруцького району за місцем свого проживання чоловік, 1968 р.н., вбив свою 5-річну доньку. В ході перевірки інформація знайшла своє підтвердження. Мати дитини повідомила, що ще в серпні 2018 року (!) її співмешканець під час сварки штовхонув дитину, яка впала та вдарилися головою. Малеча втратила свідомість. Після невдалих спроб штучного дихання дитини, співмешканець жінки, розпаливши вогонь в печі будинку, спалив тіло дівчинки, а кістки виніс на вулицю.
Весь цей час вони приховували цей факт. Начальник поліції пояснив, що рідні батьки дівчинки намагалися приховати її зникнення. Вони переодягли свого сина в речі дівчинки, але місцеві жителі викрили злочинців.
До речі, поліція і соціальні служби неодноразово намагалися врятувати дитину від горе-батьків, позбавляючи їх батьківських прав, однак через недосконалі закони та активістів дитину повернули в сім’ю. Дівчинку близько року тому зусиллями горе-активістів було вилучено з прийомної сім’ї (де про неї дбали і займалися її вихованням та оздоровленням) і повернута біологічним батькам (які через пристрасть до алкоголю вже позбавлені батьківських обов’язків щодо двох інших дітей). Поки прийомні батьки намагалися через вищі судові інстанції оскаржити рішення місцевих судів і повернути дитину, Даша безслідно зникла. За трохи більше року її перебування у біологічній родині ні прийомній матері, ні навіть комісіям, які приїжджала для перевірки умов проживання, не вдалося перевідати дівчинку. Батьки просто не відчиняли двері і негайно сповіщали про такі візити горе-активістів. Останні так само невідкладно піднімали ґвалт у соцмережах. Навіть складені у червні 2018-го адміністративні матеріали відносно батьків за неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей були зрештою скасовані у суді (не без допомоги «друзів» сім’ї). А ще за якийсь місяць дитини не стало.
Наразі, обох батьків затримано. Вони знаходяться під вартою