Press "Enter" to skip to content

Чергове резонансне ДТП: Полтавська мажорка

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

На превеликий жаль у кожному місті Україні існують такі персони, накшталт Зайцевої, Толстошеева, Дронова, Островського та інші. Всіх їх об’єднує те, що вони своїми коштовними автівками позбавили життя людей. При цьому, досі ніхто з них так і не отримав реального законного покарання.
Сьогодні ми розповімо вам про ще одну таку особу — Наталія Саєнко (Одарюк), 12.04.1984 року народження. Ця «зірка» із міста Полтава і відома місцевим мешканцям як власниця ресторанного бізнесу (TAU та WOKA).
6 листопада 2018 року, керуючи автомобілем #Mercedes#Benz#ML250 (#BI9989BI), вона знесла неповнолітнього велосипедста на вулиці Соборності (в самому центрі міста Полтава).
Тут вулиця Соборності позначена відразу трьома «зебрами» і встановлений знак «Обережно, діти!». Цим переходом Артем кожен день ходив в 14-ю спеціалізовану (спортивну) школу. Він захоплювався велоспортом. В той день хлопчик перетинав дорогу по переходу на велосипеді. На жаль, чомусь був без шолома. Висновки експертизи про те, з якою швидкістю їхав Mercedes-Benz, досі не оприлюднені.
Того ж дня у ході огляду місця ДТП правоохоронці встановили, що на місце події приїхав чоловік громадянки, яка була за кермом Mercedes ML250. Як вказано в ухвалі, під час огляду чоловік тримав у руках предмет схожий на автомобільний відеореєстратор.
Під час допиту в якості свідка останній пояснив, що до нього зателефонувала дружина та повідомила, що потрапила в аварію. На місці аварії він, разом з дружиною та працівниками поліції, згадав що у салоні автомобіля на лобовому склі встановлено відеореєстратор. Чоловік забрав із салону авто вказаний реєстратор та «відвіз до невстановленого магазину».
7 листопада чоловік добровільно віддав слідчому для огляду цей пристрій, але повідомив що флеш-носій, який був встановлений у відеореєстраторі, порожній. Проте зазначив, що нічого з флешки не видаляв.
Також виявилося, що в день, коли сталася аварія, на вказаній ділянці за дивним збігом обставин не працювали камери зовнішнього спостереження.
В результаті #ДТП школяр отримав перелом основи черепа і був доставлений в лікарню як невідомий, де саме перебував на зміні його батько — анестезіолог-реаніматолог.
Лікарі робили все можливе, щоб його врятувати. Однак отримані травми виявилися несумісними з життям і 07.01.2019 хлопця не стало.
08.01.2019 року місцеві жителі, які прийшли вшанувати пам’ять Артема, перекрили вулицю вулицю, де сталося ДТП. Люди вимагали, щоб з ними зустрівся начальник обласної поліції Андрій Замахіна і розповів про хід слідства у цій справі. Замість нього приїхав керівник слідчого управління області Василь Лялін, який пообіцяв, що справу днями буде передано в обласну прокуратуру. Однак, за його словами, підозру ще досі нікому не вручали.
Адвокат водійки Олег Губа повідомив: того дня Саєнко була твереза, правил дорожнього руху не порушувала.
Зауважимо також, що у 2016 році Саєнко визнали винною у нетверезому кермуванні і, можливо, якби законодавство України було менш лояльне до таких порушників — хлопець би мав шанс на життя.
Чим закінчиться саме це розслідування і чому з часом більшість з таких справ «застрягає» — загадка. Залишається сподіватися, що винні понесуть покарання і ситуація на дорогах України зміниться на краще.
Сідаючи за кермо, пам’ятайте — ви несете відповідальність не тільки за своє життя, але і за життя оточуючих!