Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ДТП у Києві: на Керченській площі Toyota Camry перекинув Ford Kuga….

ДТП у Києві: на Керченській площі Toyota Camry перекинув Ford Kuga.

У столиці на перетині Деснянського та Дніпровського районів сталося ДТП на перехресті, внаслідок якого перекинулося авто. Про це повідомляють Вартові еспресо

У місті Києві на перетині Деснянського та Дніпровського районів, а саме на перехресті бульвару Перова-проспекту Маяковського з проспектом Ватутіна — на Керченській площі сталася ДТП з перекиданням.
Як розповів Вартовим Еспресо водій автомобіля Toyota Camry, він рухався по проспекту Маяковського в напрямку бульвару Перова, як раптом його не пропустив на перехресті автомобіль Ford, який рухався назустріч Toyota по Перова, і на перехресті намагався виконати лівий поворот — на проспект Ватутіна в напрямку Північного мосту.
Свою версію того, що сталося водій Ford озвучувати не захотів. Від удару в бік Ford перекинувся. На місце ДТП прибули рятувальники та лікарі "швидкої", однак їх допомога нікому не знадобилась — учасники аварії обійшлися лише синцями та переляком. На місці працюють патрульні поліцейські. Хто ж насправді порушив правила проїзду перехрестя встановлять правоохоронці.

Mission News Theme от Compete Themes.