Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Справа Толстошеєва: три роки після смертельної #ДТП…

Справа Толстошеєва: три роки після смертельної #ДТП

В січні 2016 року жителів Києва сколихнула новина про те, що молодий парубок Станіслав Толстошеєв, неподалік від станції метро "Лівобережна", керуючи автомобілем #Mercedes (#AH7337EP), вилетів на тротуар та влетів у стоматологію, внаслідок ДТП загинула жінка, а троє осіб отримали травми.
Тоді, його одразу затримали. У захисту одразу з'явилася версія про погане самопочуття Станіслава на момент зіткнення. Ніби, у нього вперше в житті стався епілептичний напад, що призвів до тимчасової втрати контролю над керованістю автомобіля.
Прокурори вимагали заставу у розмірі 5 мільйонів гривень, однак суд вирішив зменшити цю суму до 137,8 тисяч гривень. Ці кошти захист Толстошеєва вніс без заперечень. Після цього прокуратура оскаржувала це рішення, але апеляційний суд залишив його в силі.
Тим часом, сина донецького бізнесмена швиденько знайшли в соціальних мережах, де хлопець хизувався слабкістю до препарату під назвою «кодеїн».
Речник Прокуратура міста Києва Надія Максимець у своєму коментарі К.О. зауважила "у липні минулого року матеріали кримінального провадження були скеровані на додаткову психіатричну експертизу у державну експертну установу. Її фахівці мають залучити міжнародних експертів. Українське суспільство критично поставилося до висновків вітчизняних фахівців, які визнали стан підозрюваного в момент ДТП як неосудний, тому для прокуратури питання залучення міжнародних фахівців є принциповим. Результати цієї психіатричної експертизи мають визначити перспективи даного кримінального провадження."
Як гадаєте, чим це все завершиться?

Mission News Theme от Compete Themes.