Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У світлі останніх карколомних #ДТП із перевізниками (у простонароді — маршрутками), які призвели до…


У світлі останніх карколомних #ДТП із перевізниками (у простонароді — маршрутками), які призвели до багатьох смертей, ми провели вибіркові опитування серед своїх знайомих із доволі простим запитанням «чи робите Ви зауваження водію маршрутки, який порушує #ПДР?». Якщо чесно, більшість відповили щось накшталт «ні, я ж не поліцейський», «а чому я маю це робити, якщо є спеціальні контролюючі органи» чи щось у цьому дусі.
А особисто Ви робите? Будь ласка, напишіть у коментарях, реально цікаво.

А ще цікаво, що не пройшло й доби з останнього опитування, а сталася, на нашу думку, дуже показова історія:

23.07.2018, близько 10:10, після нічної зміни у маршрутний автобус #805 ( #AI9109AE) сів інспекторПатрульна поліція України. Звуть його Ігор і проживає він у місті #Вишневе, тому просто змушений користуватися цим видом транспорту.
Одразу у професійне око полісмена потрапило «агресивне кермування» водія. Ну, всякі обставини бувають — «підрізали», «яму об‘їхав» і тд. Але далі — більше: водій почав сигналити іншим водіям, а потім взагалі проїхав на заборонене світло (червоне) світлофора.
Коли Ігор підсів поближче до водія і запитав його державний номерний знак, щоб повідомити його диспетчеру 102, кермувальник відмовився казати номерний знак, фірму-перевізника і тд. Тоді Ігор представився, показав посвідчення поліцейського і попросив ще раз назвати номерні знаки автобуса. Водій наче «вибухнув» — він почав нецензурно виражатися у бік правоохоронця, казати, що він ніхто і т.д. Словесна суперечка пересла у те, що водій відмовився зупинятися на зупинці, яка потрібна буда Ігорю. Натомість, він відвіз його на кінцеву зупинку, де сам випригнув із-за керма і побіг боротися з правоохоронцем. Там же, він почав звати «колег» на допомогу. Одразу прибіг дружаня і вже удвох вони почали бити Ігоря. Через кілька секунд «помічник» почав задувати копа сльозоточивим газом.
Коли вони зупинилися лупасити, одразу почали телефонувати «рішалам», при цьому поговорюючи «ти вже не працюєш», «ти знаєш чий це маршрут», «цей маршрут тримають такі люди, що тобі і не слилося» і т.д.
Всю цю подію оформлювала місцева слідчо-оперативна група. Подивимось, чим все закінчиться і що там за такі «впливові тримачі»…
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.