Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Увага! #Розшук!…

Увага! #Розшук!
22.09.2019 на домашній телефон жіночки 1940 року народження зателефонувала невідома. Вона представилася її ж донькою і сказала, що має обмаль часу та розповіла, що переходила дорогу у невстановленому місці. Під час цього переходу її збила автівка, яка потім ще й врізалася у стовп. Від зіткнення із стовпом водій опинився у лікарні.
Далі трубку взяла інша людина, начебто слідчий, який повідомив, що прямо зараз, щоб не відкривати кримінальне провадження, необхідні гроші для укладання «мирової угоди» між усіма сторонами. «Слідчий» перелякав жінку тюремним строком для її доньки та додав, що вона може виправити помилки доньки — «слідчий» направив свого помічника до неї додому для передачі грошей.
Через декілька хвилин до шокованої жінки вже постукав у двері чоловік, який зображений на фото (близько 35-40 років, 170 см зросту, був одягнутий у кутку чорного кольору та кепку). Жінка віддала йому 100 тисяч гривень.
Як ви вже, мабуть, встигли зрозуміти — ніякий це не слідчий, ніякий не помічник слідчого, а дочка потерпілої ні у яку ДТП не потрапляла.
Просимо уважно придивитися у ці фото — можливо ви знаєте або бачили цього негідника раніше. Будь ласка, напишіть нам в особисті повідомлення або зверніться до правоохоронців. Анонімність гарантуємо.

P.S: Якщо маєте літніх родичів — розповідайте про подібні ситуації.


Источник

Mission News Theme от Compete Themes.