Press "Enter" to skip to content

Бухий депутат Буланий Сергій Миколайович за кермом збив насмерть собаку

Хочу поділитись з Вами ситуацією, що сталась зі мною та моєю дівчиною 18.04.2020, близько 22:20 в с.Копачів, Обухівсього району. Ми вирішили увечері прогулятись разом із нашою собакою, і вже наближались додому. Рухались ми правою стороною по вул. Будьоного (на Дубину) з ввімкненим ліхтарем на телефоні. Десь за 150 м помітили, що спереду наближається автомобіль. Ми зійшли на узбіччя (близько 1м, так як більше там фізично не можливо зійти тому що заважає пагорб). Моя дівчина взяла нашу собаку за ремінець і тримала перед собою, тобто ми стояли в рядок, собака, дівчина і я.
Як тільки дівчина взяла собаку за ремінець і підняла очі вверх то помітила перед собою фари автомобіля. Автомобіль, який рухався по лівій для себе стороні здійснив наїзд на нашу собаку, від удару шкіряний ремінець порвався, собака відлетіла на 3м, а автомобіль взяв трохи праворуч, що й врятувало нам життя. Дзеркалом було пошкоджено руку дівчини, автомобіль проїхав по нашим ногам, фактично за кілька см від мого обличчя, страшно уявити що було б якби автівка вагою близько 2500 кг здійснила наїзд на нас, дякуючи собаці ми залишилися живі.

Моя дівчина почала сильно кричати і авто зупинилось, з нього вийшов ледь тримаючись на ногах місцевий депутат Буланий Сергій Миколайович, 1975 р.н. Він відразу почав кричати, що я можу робити що завгодно, а йому все одно. Збирався назад до авто, щоб кудись телефонувати, але я не дав йому цього зробити і зателефонував в поліцію.
Поки ми чекали поліцію, депутат все заявляв, що йому нічого не буде і я даремно “ламаю комедію.” Він був настільки п”яний, що коли у нього випало щось з кишені, і він почав це шукати – впав і почав кричати, що в нього інсульт і що я його побив. Я йому запропонував не ганьбитись і встати, що він і зробив.

Обережно! На відео присутня нецензурна лайка!

Ми дочекались поліцію та швидку. Мою дівчину з підозрою на перелом забрали в Обухівську ЦРЛ.

Хотів би “подякувати” нашій поліції, яка приїхали десь за 25хв, та швидкій, яка приїхала за 30хв. Коли приїхали родичі винуватця #ДТП, його дочка запропонувала нам “нормальну собаку, а не те що ото лежить” (пряма мова), на що я відповів, що мені треба “ото”, а “нормальних” хай залишить собі.

В підсумку, авто забрали на штрафмайданчик у Васильків, водія, який був без документів (навіть страховка закінчилась), забрали на медичну експертизу, тому що драгера у поліції чомусь не було. Страшно уявити якби на місці собаки була дитина чи коляска, або якби в цей час хтось рухався назустріч цьому горе водію.

Засідання суду по цій справі відбулося 28.04.2020, порішать “царьку” не вдалося. 

#Renault #AA2284MT

 

Mission News Theme by Compete Themes.