Press "Enter" to skip to content

Юрій Рибак. Чудовий управлінець чи великий поборник?

  • 21
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Якщо швидко і мовою сухих фактів:
Народився в Донецьку. Там же отримав вищу освіту, поступив на службу в органи внутрішніх справ. Працював заступником начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП Києва. З серпня 2017 року очолює патрульну поліцію Одеської області. Син вбитого бойовиками депутата Горлівської міськради, Героя України Володимира Рибака.

А от якщо глибше пошукати становиться цікаво:
Ну, служба в поліції то в принципі не дуже благородне діло, а от трошки про перебування на посаді заступника начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення УПП міста Києва пана Рибака ми знаємо. Точніше, знаємо по одному епізоду.
За наявною у нас інформацією, в 2017 році на бульварі Тараса Шевченко (центр міста) стався грабіж. Потерпілим по цій справі став громадянин Туреччини. За словами потерпілого — він їхав у таксі. Через деякий час автомобіль таксі зупинили патрульні поліцейські. Іноземця посадили до автомобіля поліції, побили та забрали кругленьку суму грошових коштів. Потім відвезли за декілька зупинок від місця, де підібрали та викинули з авто.
Також цікаво, що під час слідства були опитані інші патрульні поліцейські. Частини з них бачила чоловіка, схожого на Юрія Рибака, а інші кажуть, що бачили службову автівку, номерні знаки на якій стояли від розбитого автомобіля.
Тоді, за справу дуже активно взялися. Дійшло навіть до ДВБ та прокуратури. Але через деякий час так само активно цю справу і зам’яли. До речі, саме після цього випадку пана Рибака перевели з Києва. Ми ще тоді готувалися, але звинувачення були надто серйозними, щоб не бути залізними. Ось тут дуже маленька частина зібраного тоді матеріалу (не обов’язково дивитися цілу годину, там все одно майже нічого не видно):

Власне, приводом щоб згадати цю особистість слугувало те, що сьогодні, 03.12.2018, один із патрульних поліцейських Одеси Роман Даніленко виклав у мережу Facebook дуже цікаві світлини та не менш цікавий текст. Справа в тому, що під час несення служби, Роман отримав травми, через що пішов на лікарняний. Виявляється, що він мав би отримати якісь кошти… Як повідомив сам правоохоронець — компенсації у вказаній сумі він не отримував — «оказывается мне выделил 37 000 грн на лечение, а я негодяй такой их почему-то не получил и мешаю ему дальше обворовывать честных граждан»
А ще у коментарях згадують про якісь «побори»…