Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

3⃣0⃣ нетверезих водіїв виявили цими вихідними на Київщині, а від початку 2020 року їх …

3⃣0⃣ нетверезих водіїв виявили цими вихідними на Київщині, а від початку 2020 року їх 9⃣0⃣5⃣

Вони часто кажуть: "Я не їхав, за кермом був інший, але він втік!". Вони часто запитують: "А чого зупинили мене, я ж встиг "проскочити" на жовтий!". Вони часто розповідають, що 1, 5 проміле на "Драгері"— від ліків, які прийняли напередодні.

А ми часто наголошуємо усім водіям транспортних засобів, що керування в нетверезому стані — це потенційна небезпека не лише власному життю та здоров'ю, а й небезпека для інших учасників дорожнього руху. І виправдань таким вчинкам — немає

Від початку 2020 року патрульними Київщини складено 905 протоколів за ст. 130 (керування в стані сп'яніння) КУпАП.

За керування транспортним засобом в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, а також під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та реакцію, водій несе адміністративну відповідальність:

На громадянина, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 10 200 гривень та позбавлення права керування на 1 рік.

Якщо водій вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, тоді на нього чекає штраф у розмірі 20 400 гривень та позбавлення права керування на 3 роки.

У випадку, якщо керманич втретє за рік керував транспортним засобом у нетверезому стані, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в 40 800 гривень та позбавлення права керування на 10 років.
Водії, пам'ятайте: наслідки ваших необдуманих вчинків, може вартувати чийогось життя.

Дотримуйтесь ПДР та будьте законослухняними.
Source

Mission News Theme от Compete Themes.