Press "Enter" to skip to content

Андрій Анохін. Суддя, що відмазує

Суддя Подільського районного суду міста Києва, у минулому – колишній ДАІшнік, який вдало одружився на доньці корумпованих суддів, продовжує справу своїх родичів та за хабар відпускає серійного злодія.

Вчора пан суддя Андрій, не зважаючи на тяжкість скоєних правопорушень, надає змогу професійному викрадачеві елітних авто піти із зали суду до себе до дому, де він у подальшому може продовжувати заробляти кошти на «подяку» вершителям правосуддя.

«Послужному» списку автоугонщика може позаздрити будь-який злочинець. Він добре відомий низкою вчинених правопорушень та спробою відкупитись від кримінальної відповідальності. У 2020 році чоловіка було затримано за надання хабаря начальникові Печерського управління поліції, коли він після скоєння серії угонів був затриманий правоохоронцями.

Справи попередніх років продовжують перебувати у судовому розгляді, але кожного разу спритнику вдається вийти на свободу, сплативши заставу, суми яких сягають зовсім не мало – від 300 000 до майже 2 000 000 гривень.

Цими вихідними поліцейські затримали чоловіка за угон позашляховика, який він продав «клієнтам». Окрім Тойоти угонщика обґрунтовано підозрюють у серії заволодінь транспортними засобами. До слова, слідчі у нього вдома, окрім речових доказів, знайшли ще й зброю.

Але попри яскраве минуле фігуранта, попри серію тяжких злочинів, скоєних у цьому році, суддя Анохін вірить підозрюваному та відпускає чоловіка під домашній арешт.

Обличчя викрадача авто красномовно вказує, що його відмажуть

Що ж, чекаємо нових історій щодо «блискучих» рішень Феміди в обличчі судді Анохіна, який зводить нанівець роботу правоохоронців і прокурорів.

Хіба нам треба такі суди, із такими суддями?

More from РізнеMore posts in Різне »
Mission News Theme by Compete Themes.