Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Андрій Нєбитов: Три дні без їжі, без води, на самоті, у темряві – так і пролежав літній пан Олександр на підлозі будинку


Андрій Нєбитов: Три дні без їжі, без води, на самоті, у темряві – так і пролежав літній пан Олександр на підлозі будинку в Нових Петрівцях. «Ще б день — і смерть», — зізнавались медики.
Дивитись це відео, дійсно, не легко. Того вечора до поліції звернулась занепокоєна племінниця старенького. Родич не виходить на зв’язок, тому група реагування патрульної поліції поспішила на виклик. Непокоїло і те, що самотній чоловік пережив вже кілька інсультів.

Вже на місці поліцейські з’ясували, що будинок зачинений, світло не горить, коли ж посвітили ліхтарем у скло, побачили на долівці безпорадну людину. Відреагували миттєво – через вікно потрапили всередину, поклали господаря в ліжко, вкрили ковдрою, дали води, викликали швидку. Виявилось, що дідусю стало зле, він впав і не зміг піднятись.

Дякую старшому лейтенанту Геннадію Марченко та рядовому Даниїлу Сергієнко за врятоване життя, небайдужість і щиру людську підтримку.

Вже вкотре в критичних ситуаціях поліцейські першими приходять на допомогу громадянам.

Саме задля таких миттєвостей, безпеки і спокою громадян ми продовжуємо служити та захищати!

Mission News Theme by Compete Themes.