Press "Enter" to skip to content

​​Блядь!

Лютий 2019. 

Створіння на прізвисько Слобідський Микита Ігорович (синочка-корзиночка одного «молочного короля»), 1998 року народження, керуючи #BMW #X5 (#AA5252OM), на шаленій швидкості летить по Столичному шосе. У Микитки щось пішло і не так і він втратив кермування над автівкою і влітає у #Daewoo. Від шаленого удару авто починає палати. В середині авто заживо згорає пассажирка – жінка 1990 року народження, яка просто їхала із своїм чоловіком додому. Микита Ігорович, як “справжній чоловік”, сциться у штані і тупо тікає з місця.

Провівши всю ніч на телефоні із всіма можливими і самими безпринципними адвокатами на наступний день він типу приходить до поліції самостійно. Там він починає плести якусь нісенітницю про те, що в’їхав у якусь яму і взагалі то він врятував чоловіка, а її не встиг. І ще він дуже вдарився головою і втратив пам’ять, його теж обпекло і він майже жертва також.

На хвилі суспільного резонансу, попри величезні зв’язки папки, Микитку кидають у СІЗО.

Голосіївський суд

Адвокати, а їх було аж чотири, рішають за бабло із чоловіком загиблої і він каже, що претензій не має. Привіт вам, хуйлани – і адвокатам, і “потерпілому”.

Далі за папіка бабос з’являються ще три нардепи (Давид Макар’ян, Олег Велікін та Руслан Сольвара), які за дивними обставини бажають взяти на поруки бідного Микитку. І вам, хуйлани депутатські, також привіт.

Потім з’являються друзі, знайомі, родичі та інша хуятина, яка каже, що Микитка був противником вживання алкогольних напоїв за кермом. Хоча і в 2016 і в 2018 Микитку ловили і забирали права. Навіть рішення судів є. І вам привіт – чмошники їбучі.

Корочє, бабло виграло. І суддя Голосіївського суду відпускає Микитку. Той швиденько тікає за кордон.

Сьогодні в Голосіївському суді відбулись дебати. Прокурор просив 7,6 років позбавлення волі. Продажний захист попросив виправдати Микитку. ВИПРАВДАТИ НАХУЙ! Зовсім чортяки ахуїли. Вишенка на торті – посмішка Микитки через відеозв’язок (бо він досі за кордоном, йому треба вчитися).

Оголошення вироку має відбутися 11.01.2023. 

Встигне папка за свого обосциша котлетку занести?

More from РізнеMore posts in Різне »
Mission News Theme by Compete Themes.