Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Царьки із Київська міська державна адміністрація — КМДА начудили із патрульними…

Царьки із Київська міська державна адміністрація — КМДА начудили із патрульними

Відео: https://youtu.be/8B5y-APDoKI

Починалось все доволі стандартно — на вулиці Льва Толстого правоохоронці зупинили автомобіль #Mercedes (#AA2626EK). Причина теж стандартна — водійка на ім‘я Костенко Людмила Василівна (вона ж заступник голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку) забула ввімкнути фари.
По суті, нічого б не було — у 99% випадків за таке правопорушення копи просто дивляться документи, перевіряють по наявним базам, попереджають і відпускають. Мабуть, так би і закінчилося, але збоку від Костенко сидів ще один чинуш — Слончак Володимир Вікторович (він же заступник голови #КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень), який вирішив трохи подуркувати перед панянкою, а тому постійно промовляв «та ви знаєте кто ми», «та завтра от вас тут і слєда не будет» і тд.
Так, як на його репліки ніхто не реагував, він вирішив вийти із авто, почав чіплятися до інспектора патрульної поліції, а потім взагалі накинувся на нього із кулаками. Неадекватного дебошира-заступника затримали, а правоохоронцю викликали швидку і госпіталізували із травмою.
Тим часом, Костенко відмовилася від проходження будь-яких тестів на стан сп’яніння.
Автівка поїхала на штраф-майданчик.
На місці працювала слідчо-оперативна група, яка задокументувала цю подію.
Типові царьки, які подумали, що зловили Бога за бороду.
Робимо ставки — буде з ними щось завтра? Особливо цікаво послухати пана Віталій Кличко.

P.S: що в них взагалі за посади такі і нащо вони потрібні?Source

Mission News Theme от Compete Themes.