Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Цікавий день сьогодні:…

Цікавий день сьогодні:

1. ДБР скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру п’ятому президенту України (мова про П.Порошенко)

Зважаючи на високу увагу суспільства до стану досудового розслідування кримінальних проваджень, учасником яких є п’ятий президент України, інформуємо, що слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань скерували до Генеральна прокуратура України проект повідомлення про підозру п’ятому президенту України.
Проект підозри підготовлено та направлено до прокуратури в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вища рада правосуддя у березні-травні 2019 року.
У документі іде мова про підозру п’ятого президента України у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.109 та ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України.
Крім цього, слідчі ДБР направили до прокуратури проект подання до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності п’ятого президента України, який є чинним народним депутатом України.

2. Колишньому народному депутату України О. Ляшку повідомлено про підозру у погрозі або насильстві щодо державного чи громадського діяча

У понеділок, 18 листопада, заступником керівника Бориспільської місцевої прокуратури Київської області Олегу Ляшку повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 346 ККУ (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча, а саме умисне заподіяння особам, зазначеним в частині першій цієї статті, середньої тяжкості тілесних ушкоджень чи легких тілесних ушкоджень, нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій у зв'язку з їх державною або громадською діяльністю).
Слідством встановлено, що підозрюваний 6 листопада 2019 в приміщенні міжнародного аеропорту «Бориспіль» наніс тілесні ушкодження народному депутату України.
До суду скеровано клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Вказані дії караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років.
Источник

Mission News Theme от Compete Themes.