Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ірина Прянішнікова: Сміялись, жартували, а через мить школярка вистрелила у 16-річного товариша. Жах, треш, раптова і


Ірина Прянішнікова: Сміялись, жартували, а через мить школярка вистрелила у 16-річного товариша. 😟 Жах, треш, раптова і моторошна трагедія — такі слова злітали з вуст кожного, хто чув сьогодні про подію в Бучі. Тому ділюсь із вами деталями цієї історії.

Зробити яскраве фото зі зброєю компанія підлітків вирішила після здачі тестів ЗНО, двоє дівчат та двоє хлопців вирушили до оселі одного із товаришів. Пізніше один із хлопців пішов, другий лишився з дівчатами. Пристойні родини, порядні підлітки. 👩‍🦰🧑‍Чи то похизуватись, чи просто задля розваги школярі взяли зброю і почали робити знімки з пневматичною рушницею.

Попередньо відомо, що 15-річна дівчина не знала, що зброя заряджена. Необережний рух і її товариш із кулею в грудях вже лежав на підлозі. І скільки б дівчата потім не стояли біля тіла вбитого навколішки, це горю не зарадить. Звісно, викликали швидку,🚑 але в цьому випадку лікарі були безсиллі. Один постріл, але, на жаль, надто влучний.

Поліція Київщини відкрила у цій справі кримінальне провадження за статтею 119 КК України – вбивство через необережність. 👮Дівчину, яка здійснила постріл, не затримували — неповнолітня. Спецумови для зберігання пневматичної гвинтівки відсутні.

Висловлюю співчуття родині загиблого і прошу кожного, хто має вдома зброю, будьте обережні!

#Поліція_Київщини

Mission News Theme by Compete Themes.