Press "Enter" to skip to content

Київські поліцейські розшукали дівчину, яка пішла з дому в Подільському районі (/pravooxoronci-stolici-rozshuku…/)

Київські поліцейські розшукали дівчину, яка пішла з дому в Подільському районі (https://kyivoperativ.info/…/pravooxoronci-stolici-rozshuku…/)

Увесь час неповнолітня перебувала у своїх знайомих на Хмельниччині. Правоохоронці доставили дівчину до Києва та повернули матері.
Нагадаємо, до столичної поліції від місцевої мешканки надійшло повідомлення про зникнення її 16-річної доньки. Поліцейські негайно розпочали пошукові заходи та у результаті встановили місцезнаходження неповнолітньої.
Дівчина перебувала у своїх знайомих у місті Кам’янець-Подільський, про що матері не повідомила та на зв'язок не виходила. Правоохоронці вирушили до Хмельницької області, звідки забрали неповнолітню та повернули її у сім’ю.
Працівники сектору ювенальної превенції провели профілактичні бесіди з дівчиною, під час якої нагадали про небезпечні наслідки такої поведінки, та з батьками – стосовно недопущення у майбутньому подібних ситуацій. Також вирішується питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

Відділ комунікації Поліція Києва

More from РізнеMore posts in Різне »
Mission News Theme by Compete Themes.