Press "Enter" to skip to content

Лонгрід про парочку, яка здійснювала розбійні напади…

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Лонгрід про парочку, яка здійснювала розбійні напади

Відео: https://youtu.be/pEqv3T3ZbvU

Є двоє заробітчан, які живуть у хостелі — Славко та Дмитро. Тиждень тому, після роботи вони прийшли до хостелу. Вдома сидіти вони не хотіли, тому пішли шукати магазин, щоб купити пива. Вийшовши з будинку та пройшовши декілька сот метрів, до хлопців підійшла жінка та попросила сигарету. Оскільки хлопці не місцеві, вони не знали де знаходяться цілодобові магазини і запитали жінку «де поблизу можна купити алкогольних напоїв». Жінка погодилася провести Славка і Дмитра, але за умови, що вони їй також куплять пива.
Славко йшов трохи спереду, розмовляючи із жінкою, а Дмитро — позаду, розмовляючи по мобільному телефону. Дмитро трохи відволікся і втратив із кругозору Славка і жінку. Пройшовши ще з сотню метрів у тому ж напрямі, куди йшов Славко, він помітив цю саму жінку, але вже без його друга. Вона повідомила, що Славко вже в магазині і сказала, щоб поквапився, бо скоро в магазині перерва.
Жінка завела хлопця у підворотню, в районі центрального залізничного вокзалу, де Дмитро отримав удар цеглою по голові. Отямившись, Дмитро зрозумів, що мало того, що його побили, ще й обікрали. Як виявилось згодом, така сама історія сталася з товаришем — Славком.
День за днем, протягом цілого тиждня оперативні співробітники Шевченківського УП відпрацювали всі можливі маршрути, вилучили відео з камер спостереження протягом всього маршруту, сиділи у засідках та влаштовували рейди, спрямовані на затримання злочинців і нарешті отримали результат. Вчора вночі злочинці знову вийшли «на полювання». Схема така сама — жінка знайомиться з чоловіком, під будь-яким приводом тягне в підворотню, де вже очікує нападник із цеглою. Під час здійснення чергового розбійного нападу парочку і затримали.
Як виявилося, окрім того, що злочинці зустрічаються, вони ще й дуже полюбляють різноматнітні наркотичні препарати. Саме для того, щоб придбати чергову порцію заборонених речовин вони й здійснювали розбійні напади. Той, хто наносив удари — Олександр Валерійович, 1992 року народження, вже притягався до відповідальності за розбійні напади та грабежі.
Парочка затримана в порядку статті 208 КПК України.
Якщо ви також стали жертвою цих злочинців, будь ласка, зверніться до Шевчінковсього УП.Источник