Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

МЧС России, шо ви там? Вже усі осередки пожеж у лісах Сибіру виявили, раз вирішили політати своїми Орланами над Донеччин

МЧС России, шо ви там? Вже усі осередки пожеж у лісах Сибіру виявили, раз вирішили політати своїми Орланами над Донеччиною? Чи це ваше сміття випадково шквальним вітром на нашу територію занесло? Так треба ж слідкувати за штормовими попередженнями.

Нагадуємо! Під час сильних поривів вітру не рекомендується: ходити під рекламними щитами, стояти біля високих дерев (особливо тополь) та ліній електропередач, а також запускати розвідувальні безпілотники у небі чужої країни. Дотримання цих простих правил допоможе зберегти ваші життя та майно. Про совість чи сумління вже не йдеться, бо з 24 лютого у вас нічого притаманного благородній професії рятувальника не лишилося.

Ваш внесок у цю війну так само піде на смітник історії, як і ті дирижаблі міністерства охорони довкілля росії, які запускатимуть після того, як закінчаться ваші беспілотники та повітряні змії міністерства велікой руской культури.

Фото: ООС


Mission News Theme by Compete Themes.