Press "Enter" to skip to content

Морозюк Сергій Миколайович

З якоюсь фрау мчав нічною столицею пан .
Ким пан Морозюк тільки не працював – і прокурором Голосіївського району, і спеціалістом у Військовій прокуратурі, і у політику прагнув потрапити… Коротше, усюди – лажа. До речі, усюди про нього не дуже добре відгукуються.
Отже, мчав пан на своєму #Mercedes (#BI5558BI) так захопившись своєю супутницею, що забув про необхідність обов’язкового дотримання ПДР. Саме за це його і зупинили патрульні поліцейські.
Фрау тихесенько втекла, а от пан Сергій влаштував справжню виставу: не маючи свідоцтва про реєстрацію на ТЗ він почав звинувачувати патрульних у крадіжці документа, потім взагалі якусь несинітницю вигадав про те, що у нього через 15 хвилин має відбутися надзвичайно важлива для держави зустріч, де мають бути підписані якісь документи на мільйони доларів (о 02:45 ночі, якщо що). Трохи згодом Сергій почав казати, що патрульні понесуть кримінальне покарання за його зупинку, а ще згодом – що взагалі він не їхав за кермом.
Зважаючи на весь цей цирк, поведінку водія, яка не відповідала здоровому глузду та запах алкоголю з порожнини рота Сергія – патрульні запропонували йому пройти тест на стан сп’яніння, але той відмовився, мотивуючи свою відмову епідемією COVID-19.
Оскільки авто стояло з порушенням ПДР і водій не зміг надати свідотство про реєстрацію ТЗ, після складання адміністративних матеріалів за ст 130 КУпАП, автівку було переміщено на штраф майданчик.

Фото/відео: Варта Голосієва

Mission News Theme by Compete Themes.